Minecraft PC IP: play.cubecraft.net

CubeCraft Games

Rules (??) - CubeCraft Games

Rules

The rules and guidelines for playing on CubeCraft

Spis naszych zasad jest dostępny w innych językach dla Twojej wygody. Wszystkie wyroki są oparte na wersji angielskiej!
Ostatnio zmodyfikowany: 11-05-2020

1 - Zasady rozgrywki serwera

1.1 - Nieprzyzwoity nick/skin

Każdy którego nick lub skin zostanie uznany przez administracje za nieprzyzwoity lub za łamiący zasady zostanie zbanowany, dopóki gracz nie zmieni wyglądu swojej postaci lub nicku na odpowiedni. W zależności co było przyczyną niedogodności.

1.2 - Użytek zabronionych modyfikacji lub klientów (cheating)

Każdy klient/mod zapewniający wyraźną przewagę w grze jest nielegalny. Korzystanie z nielegalnych klientów lub modów jest surowo zabronione. Modyfikacje takie jak kill aura, anty-knockback, x-ray, auto-clicker, click macro, freecam, lub mapy pokazujące pozycję innych graczy i toczących się walk są przykładami nielegalnych modyfikacji. Nielegalny jest również RegEdit (edytor rejestru). Świadome sprzymierzanie się z innymi graczami używającymi nielegalnych modyfikacji, dla własnej lub twojej korzyści może także skutkować karą. Lista wszystkich dozwolonych klientów znajduje się pod adresem https://cbecrft.net/mods Można odwołać się od swojego wyroku tutaj: https://appeals.cubecraft.net

Czas trwania kary: 7 dni (przez Sentinela) → 30 dni → Kara permanentna.

1.3 - Drag clicking

Klikanie poprzez przeciągnięcie palcem po przycisku myszy mechanicznej myszy lub przypisanie funkcji przycisku myszy na kółko myszy. Jest zabronione i może skutkować banem (przez Sentinela). Również użycie wielu myszy może skutkować karą.

1.4 - Teaming/Crossteaming

Teaming jest zdefiniowany jako celowa współpraca z wrogim graczem w trybie solo. Crossteaming jest definiowany jako celowa współpraca z wrogim graczem/graczami w trybie zespołowym. Zarówno teaming, jak i crossteaming są surowo zabronione w grach, zarówno solo, jak i zespołowych. Gry te oferują tryby w pojedynkę i w drużynie. Gry takie jak Survival Games będą w przyszłości posiadać też tryb drużynowy. Teaming nie jest dozwolony w trybie solo. Dozwolone są sojusze w trybach FFA.

Czas trwania kary: 1 dzień → 7 dni → 30 dni → Kara permanentna.

1.5 - Trolling

Trolling definiuje się jako celowe podjęcie działania wyłącznie w celu zdenerwowania, lub uprzykrzania mu rozgrywki. Trolling jest surowo zabroniony. Trolling może przybierać różne formy, takie jak zabijanie / ranienie członków drużyny, niszczenie stołów rzemieślniczych (crafting table) w celu kradzieży przedmiotów, łamanie obrony bez powodu w grach takich jak Blockwars, wysyłanie spamu do gracza z przyjacielem / drużyną lub celowe blokowanie miejsca w grze Tower Defence. Trolling może być również wykorzystywany w grach takich jak EggWars, gdzie gracze celowo blokują przeciwników w miejscu ich spawnu obsydianem, lub innymi blokami, aby zyskać zabójstwa lub po prostu trzymać ich w miejscu z dala od jajka. Wszystko to jest surowo zabronione!

Czas trwania kary: Ostrzeżenie → 1 dzień → 7 dni → 30 dni → Kara permanentna.

1.6 - Camping

Camping jest zdefiniowany jako celowe unikanie gry zgodnie z jej założeniami, uniemożliwiając dostęp do ciebie innym graczom. Camping jest surowo zabroniony! Camping może przybrać formę skybasingu, budowania pływającej bazy z dala od normalnego obszaru gry, otaczania się niebezpiecznymi blokami takimii jak lawa, lub w inny sposób uniemożliwiania dostępu z innego powodu niż stworzenie impasu. Camping w sklepie, w grze Assasins nie jest karalne, jednak może powodować frustrację wśróc innych graczy. Prosimy o unikanie takich praktyk. Camping w Eggwars nie dotyczy graczy zdobywających surowce z generatorów, lub graczy broniących swojego jajka.

Czas trwania kary: Ostrzeżenie → 1 dzień → 7 dni → 30 dni → Kara permanentna.

1.7 - Nadużywanie błędów

Nadużycie błędów definiowane jest jako celowe użycie błędu lub usterki w jakikolwiek sposób, w jakimkolwiek kształcie lub formie. Nadużycie jest surowo zabronione. Błędy można zgłaszać tutaj: https://cbecrft.net/bugs Świadoma praca z / nadużywanie przez kogoś błędu może również skutkować karą.

Czas trwania kary: 7 dni → 30 dni → Kara permanentna.

1.8 - Multikonta

Multiaccounting to praktyka korzystania z wielu kont w celu uzyskania przewagi w grze. Te konta mogą być twoje lub innej osoby. Obejmuje to używanie ich do wypełniania wrogich drużyn bezużytecznymi graczami, farming zabójstw na owych kontach w grach takich jak FFA, Assassins itp… Gracze przyłapani na takich praktykach zostaną ukarani, a ich statystyki zostaną wyczyszczone. Farming nagród w Assassinations jest również zabronione! Polegająca na użyciu alternatywnego konta, swojego, lub innego gracza, aby zyskać nagrody za ich zabójstwo. Prowadzi do zdobycia tysięcy monet w ciągu kilku minut. Jest to karalne, ponieważ nie jest to sposób w jaki powinno grać się w tę grę.

1.9 - Unikanie kary

Uchylanie się od kary definiuje się jako używanie innego konta w celu uniknięcia zbanowania lub wyciszenia na innym koncie. Unikanie kary spowoduje nałożenie tej samej kary na inne konto, z wyjątkiem przypadków niewłaściwych skórek / nazw użytkowników. Może to również spowodować przedłużenie kary.

1.10 - Submitting fake evidences

Submitting fake evidence in the reports site will result in a permanent ban from our server and reports platform. We are going to be extremely strict with this type of behaviour.

1.11 - cc_rules_sections_1_items_11_title

cc_rules_sections_1_items_11_description

2 - Zasady czatu na serwerze

Server chat rules apply to ALL server chat, including party chat and private messages.

2.1 - Przeklinanie

Przeklinanie, czyli używanie niestosownych, wulgarnych słów, używanie mowy nienawiści lub innej formy która mogłaby obrazić lub poniżyć graczy serwera. Przeklinanie jest ściśle zabronione. Mowa nienawiści na jakikolwiek temat nie wymaga ostrzeżenia.

Czas trwania kary: Ostrzeżenie → Mute na: 3 dni → 7 dni → 30 dni → permanentny.

2.2 - Groźby

Przeklinanie, czyli używanie niestosownych, wulgarnych słów, używanie mowy nienawiści lub innej formy która mogłaby obrazić lub poniżyć graczy serwera. Przeklinanie jest ściśle zabronione. Mowa nienawiści na jakikolwiek temat nie wymaga ostrzeżenia.

Czas trwania kary: Ostrzeżenie → Mute na: 30 dni → permanentny.

2.3 - Trolling na czacie

Trolling na czacie czyli każdy rodzaj mowy która ma na celu zdezorientować, oszukać bądź żartować z innych graczy. Tyczy się to również oszukiwania graczy przez mówienie im aby wcisnęli Alt+F4, używanie kolorów aby imitować odebranie prywatnej wiadomości lub inne metody oszukiwania innych graczy. Trolling na chacie jest surowo zabroniony.

Czas trwania kary: Ostrzeżenie → Mute na: 1 dzień → 3 dni → 7 dni → 30 dni → permanentny.

2.4 - Spamowanie

Spamowanie czyli pisanie niechcianych bądź bezsensownych wiadomości, często pisanych wielokrotnie w krótkich odstępach czasu. Spamowanie tyczy się również pisania losowych znaków, wysyłania tej samej wiadomości kilkukrotnie, proszenie o darmowe rangi i inne rzeczy. Spamowanie jest surowo zabronione.

Czas trwania kary: Ostrzeżenie → Mute na: 1 dzień → 7 dni → 30 dni → permanentny.

2.5 - Personifikacja

Personifikacja, lub inaczej podszywanie się, jest definiowane jako każda próba nakłonienia innych graczy do myślenia, że jesteś członkiem personelu lub YouTuberem. Podszywanie się jest surowo zabronione.

Czas trwania kary: Ostrzeżenie → Mute na: 1 dzień → 7 dni → 30 dni → permanentny.

2.6 - Scamming

Scamming, czyli inaczej oszukiwanie, polega na próbie wydobycia prywatnych danych od graczy, takich jak hasło, adres zamieszkania, informacje finansowe lub więcej. Scamming jest ściśle zabroniony. Scamming będzie natychmiastowo rezultował permanentnym wyciszeniem.

Czas trwania kary: Permanentny mute.

2.7 - Advertising

Reklamowanie czyli publiczne rozgłaszanie innych serwerów, kont social media, kanałów na YouTube/Twitchu, lub jakiegokolwiek innego dobra lub usługi. Delikatne reklamowanie Youtube bądź streamowanie jest dozwolone, aczkolwiek będzie karane jeżeli posiada ono formę spamu lub jest nadużyte. Osoby z rangą YouTuber mogą reklamować swój kanał i inne konta social media.

Czas trwania kary: Ostrzeżenie ( YouTube, Twitch i media społecznościowe) → Mute na: 1 dzień → 7 dni → 30 dni → permanentny

2.8 - Doxing

Doxing definiuje się jako wyciek jakichkolwiek prywatnych informacji bez zgody ich właściciela, zazwyczaj w celu złośliwego działania. Taka praktyka może spowodować zablokowanie całej sieci.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_2_items_8_punishment_track

2.9 - cc_rules_sections_2_items_9_title

cc_rules_sections_2_items_9_description

3 - Zasady forum

Wszystkie reguły czatu są również egzekwowane na forach.

3.1 - Żadnych nieodpowiednich / obraźliwych treści (w tym przeklinania).

Czas trwania kary: cc_rules_sections_3_items_1_punishment_track

3.2 - Żadnego dokuczania w jakikolwiek sposób.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_3_items_2_punishment_track

3.3 - Zakaz zamieszczania filmów nagranych na innych serwerach lub promujących je.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_3_items_3_punishment_track

3.4 - No reviving inactive threads without reason. Does not apply to news posts, games, or introduction threads.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_3_items_4_punishment_track

3.5 - Nie kłóć się/nie obrażaj administracji. Ciężko oni pracują aby utrzymać ład na serwerze.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_3_items_5_punishment_track

3.6 - Nie pytać o poufne informacje dostępne tylko dla personelu, takie jak daty wydania, historie IP użytkowników itp.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_3_items_6_punishment_track

3.7 - Żadnych petycji.

3.8 - Zakaz usilnego zdobywania polubień, pisania postów tylko dla statystyk, "zabijania" innych postów dla własnych stastystyk.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_3_items_8_punishment_track

3.9 - Nie tworzyć zbędnych wątków / postów, w tym postów niezwiązanych z tematem. Nie reaktywować umarłych postów, lub zmieniać wątków istniejących postów itp.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_3_items_9_punishment_track

3.10 - Nie więcej niż 2 odświeżające posty w temacie. "Odświeżający post" jest postem który nie ma kontekstu i istnieje tylko po to, aby wyróżnić wątek w danej kategorii na sam szczyt.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_3_items_10_punishment_track

3.11 - Nie powtarzaj wcześniej wspomnianych i omawianych tematów, chyba że masz coś ważnego do dodania do rozmowy, a poprzedni temat jest zablokowany.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_3_items_11_punishment_track

3.12 - Tworzenie wielu kont jest zabronione. Jest to po to aby zatrzymać użytkowników przed omijaniem kary na innym koncie. Jest to też po to aby zapobiec trollingu i spamu z kont specjalnie do tego stworzonych. Bany są rozważane przez naszą administrację i zarząd.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_3_items_12_punishment_track

3.13 - Trolling na forach jest niedozwolony. Podejmowanie działań wyłącznie w celu zdenerwowania lub zastraszenia innego użytkownika forum jest surowo zabronione. Może to wynikać z tego, co publikujesz, nazwy użytkownika, podpisu itp.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_3_items_13_punishment_track

3.14 - cc_rules_sections_3_items_14_title

cc_rules_sections_3_items_14_description

Czas trwania kary: cc_rules_sections_3_items_14_punishment_track

3.15 - cc_rules_sections_3_items_15_title

cc_rules_sections_3_items_15_description

Czas trwania kary: cc_rules_sections_3_items_15_punishment_track

3.16 - cc_rules_sections_3_items_16_title

cc_rules_sections_3_items_16_description

3.17 - cc_rules_sections_3_items_17_title

cc_rules_sections_3_items_17_description

Czas trwania kary: cc_rules_sections_3_items_17_punishment_track

4 - Discord Rules

All server chat rules are also enforced on Discord.

4.1 - Zakaz niestosownych statusów "W grze".

Czas trwania kary: cc_rules_sections_4_items_1_punishment_track

4.2 - Zakaz używania nieodpowiednich nazw użytkowników.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_4_items_2_punishment_track

4.3 - Nie publikuj postów w sekcji pomocy bez uzasadnionej potrzeby.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_4_items_3_punishment_track

4.4 - Unikaj kontrowersyjnych tematów. (Na temat religii, polityki itp.)

Czas trwania kary: cc_rules_sections_4_items_4_punishment_track

4.5 - Nie używaj żadnych modulatorów głosu w czacie głosowym.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_4_items_5_punishment_track

4.6 - Zakaz niestosownych zachowań na kanałach głosowych (krzyki, wybuchy muzyki itp).

Czas trwania kary: cc_rules_sections_4_items_6_punishment_track

4.7 - No spamming.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_4_items_7_punishment_track

4.8 - Selling accounts or any other product is strictly prohibited.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_4_items_8_punishment_track

4.9 - No DM Advertising.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_4_items_9_punishment_track

4.10 - No swearing. Bullying isn’t allowed and punishments are at the discretion of moderation team.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_4_items_10_punishment_track

4.11 - Advertising other servers isn’t allowed.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_4_items_11_punishment_track

4.12 - Threatening/Harassing other players via DM can result in a discord server ban.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_4_items_12_punishment_track

4.13 - Using channels incorrectly may result in a discord server ban.

We reserve the right to change our rules at any time and under special circumstances the moderation team may issue bans or mutes at their own discretion.

Czas trwania kary: cc_rules_sections_4_items_13_punishment_track

4.14 - cc_rules_sections_4_items_14_title

cc_rules_sections_4_items_14_description

Czas trwania kary: cc_rules_sections_4_items_14_punishment_track

4.15 - cc_rules_sections_4_items_15_title

cc_rules_sections_4_items_15_description

Czas trwania kary: cc_rules_sections_4_items_15_punishment_track

cc_rules_sections_4_items_16_title